GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurine 4994062
nr 499 4062
FIGURINE
Lenght: ()
18 cm faun med fågel, kunglig dansk [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday December 3 2007
at 17:44:06
400 kr
350 kr
550 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)
FIGURINE
nr 499 4062
FIGURINE
Lenght: ()
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 600 |
Monday December 3 2007 |